CESTA Z MESTA

CESTA Z MESTA
Label:UNIVERSAL CZECH
Katalogové číslo:4762768
EAN:0602547627681
Datum vydání:16.10.2015
Dostupnost:skladem
Cena:149,00 Kč
Bez DPH:123,14 Kč
Množství:

Popis

CD maxisingle

Interpret

MIRAI

Detaily

Sympatická tříčlenná kapela ve složení Mirai Navrátil, Michal Stulík a Šimon Bílý oslovuje svým koncertním drajvem a repertoárovou rozmanitostí čím dál tím více příznivců. Jejich nepřehlédnutelné energie si všimla také kapela Kryštof, která je přizvala na Srdcebeat Tour 2015.

Kapela, která je považována za nový hudební objev posledních měsíců, představuje debutové EP CESTA Z MĚSTA a spolu s ním stejnojmenný singl a lyric video. Debut s pěti skladbami vznikal v produkční spolupráci s Honzou Balcárkem ze spřízněných Light&Love a pod mixerskou rukou Ecsona Waldese (Biotech Studio). Kromě aktuální titulky obsahuje úspěšný pilotní singl Dítě robotí, letní roadmovie Souznění, rockovou Historii a nepřehlédnutelné hymnické Divadlo.

„Název napovídá hodně, o čem vlastně písnička je. Zkrátka už chcete pryč z toho všeho městského ruchu, blázince, hektického dění a stereotypu. Chcete někam, kde máte svobodu, klid a jen tak třeba koukáte na přírodu kolem sebe. Prostě chill out,” vysvětluje zpěvák a spoluator singlu Mirai Navrátil.

Č.SkladbaČas
Cesta z města
Dítě robotí
Historie
Divadlo
Souznění