Hudba

Zobrazit: seznam  /  mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
CESTA Z MESTAMIRAI
CD maxisingle
MIRAI
CD maxisingle
Sympatická tříčlenná kapela ve složení Mirai Navrátil, Michal Stulík a Šimon Bílý oslovuje svým koncertním drajvem a repertoárovou rozmanitostí čím dál tím více příznivců. Jejich nepřehlédnutelné energie si všimla také kapela Kryštof, která je přizvala na Srdcebeat Tour 2015.
Kapela, která je považována za nový hudební objev posledních měsíců, představuje debutové EP CESTA Z MĚSTA a spolu s ním stejnojmenný singl a lyric video. Debut s pěti skladbami vznikal v produkční spolupráci s Honzou Balcárkem ze spřízněných Light&Love a pod mixerskou rukou Ecsona Waldese (Biotech Studio). Kromě aktuální titulky obsahuje úspěšný pilotní singl , letní roadmovie , rockovou Historii a nepřehlédnutelné hymnické Divadlo.
„Název napovídá hodně, o čem vlastně písnička je. Zkrátka už chcete pryč z toho všeho městského ruchu, blázince, hektického dění a stereotypu. Chcete někam, kde máte svobodu, klid a jen tak třeba koukáte na přírodu kolem sebe. Prostě chill out,” vysvětluje zpěvák a spoluator singlu Mirai Navrátil.
149 Kč
Bez DPH: 123,14 Kč